Polecamy

Co słychać?

”Europa to my”… Zagłosujmy na nasz bulwar!

Popularne » ”Europa to my”… Zagłosujmy na nasz bulwar!

2015-07-07 10:36
  • fot:   europatomy.eu
    fot: europatomy.eu

Od 6 do 24 lipca trwa głosowanie internetowe w ramach konkursu „Europa to my”. Konkurs promuje projekty dofinansowane przez fundusze Unii Europejskiej w minionych latach, dzięki którym miejsca w których żyjemy zmieniły się w znacznym stopniu i poprawiły komfort życia społeczności lokalnych.

Od 5 lat takim odmienionym miejscem dla mieszkańców Gorzowa i przyjezdnych z okolicznych gmin, jest bulwar nadwarciański, który znalazł się wśród  20 finalistów konkursu.

Prezydent Jacek Wójcicki na swoim profilu facebookowym mobilizuje wszystkich mieszkańców Gorzowa i okolic do wzięcia udziału w głosowaniu.  W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Wynik głosowania poznamy 27 lipca.

30 sierpnia  w miejscowości zwycięzcy zostanie zorganizowany 30 Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich. Zakończy się on finałowym koncertem z największymi gwiazdami polskiej muzyki.

Od ponad 11 lat Polska korzysta ze środków Unii Europejskiej czyli Funduszy Europejskich. Do tej pory w Polsce zrealizowaliśmy przy wsparciu z UE ponad 194 tys. projektów. Na projekt rewitalizacji Bulwaru Nadwarciańskiego Wschodniego w Gorzowie można zagłosować tutaj www.europatomy.eu.

 

Michał Woźniak

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda