Polecamy

Co słychać?

„Stal w końcu zwycięska”

Kategorie » Gorzów Wlkp. » „Stal w końcu zwycięska”

2015-06-05 19:52

W czwartek na Stadionie im. Edwarda Jancarza żużlowcy MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów podejmowali ekipę z Rzeszowa. Był to niezwykle ważny mecz dla naszej drużyny, gdyż w tym sezonie nie zwyciężyła ani razu. Wczoraj nasi odnieśli  pierwsze zwycięstwo, pokonując rywali 55:35.

Drużyna z Rzeszowa, od początku zawodów stawiała Stali Gorzów mocny opór. Do VIII gonitwy nasi wygrywali zaledwie czterema punktami. W drugiej połowie meczu, lepiej zaczął jeździć Krzysztof Kasprzak (9 pkt.). Swoje wciąż dorzucali: Zagar (11 pkt.) i Iversen (12 pkt.). Tak jak w ostatnich meczach, tak i w tym, fenomenalnie spisywał się junior Bartosz Zmarzlik (12 pkt.). W drużynie Stali Rzeszów najlepiej spisywali się: Greg Hancock (11 pkt.) i Peter Kildemand (11 pkt.).

Wczorajszy mecz był ostatnim w tej rundzie rozgrywek i zarazem trzecim prowadzonym przez trenera Stanisława Chomskiego, który zastąpił na tym stanowisku Piotra Palucha (odsuniętego z funkcji trenera przez Zarząd Klubu po pierwszych przegranych czterech meczach w tym sezonie). MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów  obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ekstraligi, z dorobkiem 2 punktów.

 

                                                                                                         mag

 

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
 

Komentarze

logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda