Polecamy

Co słychać?

„Targi Zdrowia 2016” już w najbliższy weekend

Aktualności » „Targi Zdrowia 2016” już w najbliższy weekend

2016-06-30 19:20

W ramach trwających „Dni Gorzowa 2016”, w najbliższy weekend na plaży nadwarciańskiej przy ulicy Fabrycznej, odbędą się Targi Zdrowia. Zaprezentują się stowarzyszenia, instytucje naukowe i medyczne oraz specjaliści i lekarze z całej Polski. Swoje stoisko wystawi gorzowskie „STOWARZYSZENIE RÓWNI WOBEC PRAWA I ZDROWIA”, wraz ze stowarzyszeniem „OPTYMALNI.PL” oraz firmą „MEDIX”.

Firma "Medix" oraz "Stowarzyszenie Równi Wobec Zdrowia i Prawa" na czas trwających "Dni Gorzowa 2016"  otwierają stoisko "OPTYMALNYCH", na którym doradcy i lekarze leczący systemem Żywienia Optymalnego wygłoszą prelekcje i będą udzielać szczegółowych wyjaśnień, w jaki sposób bez chemicznych protez farmacji skutecznie  leczyć trwale OTYŁOŚĆ, CUKRZYCĘ - ratując przed amputacjami "stopy cukrzyka", czy stawy biodrowe.

Leczymy też MIAŻDŻYCĘ i NIEPŁODNOŚĆ. Wyżej wymienionym schorzenioniom również zapobiegamy trwale na przyszłość - zdrowym i właściwie zbilansowanym odżywianiem. Uświadomić chcemy, nie tylko Gorzowianom, jak grożne w skutkach było i jest nadal złe odżywianie, zalecane wszystkim Polakom w tzw. "PIRAMIDZIE ZDROWEGO ŻYWIENIA", preferowanej przez Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie. Nie wszyscy to wiedzą, a nieświadomie kontynuując narzucone złe nawyki żywieniowe sprzed lat 35-ciu, które nikogo nie wyleczą, a wprost PRZECIWNIE - wywołają i spotęgują nowe choroby.

Wskazujemy na "Dniach Gorzowa 2016" jak skutecznie przeciwdziałać temu tragicznemu stanowi rzeczy...

Również na naszym stoisku, zaprezentujemy Generator Red-Ox Nanowody. Uzdrawiająca NanoWoda z naszego urządzenia zawiera zredukowany aktywny wodór, w technologii "OSMOZA RED-OX". To jedyne na świecie szklane urządzenie.

Efekty widoczne już  w 15 minut po wypiciu tej przygotowanej w zaciszu domowym poznacie Państwo na naszej stronie www. w ZAKLADCE GENERATOR NANOWODY poniżej wymienionej. Uzyskujemy perłowo czystą alkaliczną wodę zjonizowaną bez chemicznych zanieczyszczeń , o ujemnym potencjale Red-Ox minus(-) 510 mV i odczynie pH 9,35 i mikroklastry skladające się z 3-ch molekuł.. Dzięki temu tempo i zdolność nawodnienia organizmu Waszych komórek zwiększa się 6-krotnie..

Zapraszamy na nieodpłatną degustację właściwie ustrukturyzowanej wody , z usuniętymi szkodliwymi substancjami toksycznymi, typu pestycydy, herbicydy z oprysków z pól , oraz rakotwórczymi. Ta uzdrawiająca woda jest maksymalnie zredukowana- porównywalnie do najlepszych uzdrawiających żródeł, a nawet ma niższy potencjał redox , niż porównywalnie uzdrawiająca woda z Lourde's - czyli mocniej jest nasycona elektronami. Dopiero taka woda unieszkodliwia wolne rodniki tlenowe hydroksylowe i szybko przywraca naturalną równowagę zasadową, w zakwaszonym organiźmie - szczególnie chorego. Ma wysoką biodostępność..

 

Więcej info na naszej  stronie internetowej:   www.bezcukrzycy.pl   w zagłówku " DNI GORZOWA 2016" i o naszym Stanowisku "OPTYMALNI", które ulokowaliśmy na ul. Fabrycznej na placyku przy SPICHLERZU, za Wartą. Serdecznie Zapraszamy.

 

"Stowarzyszenie Równi Wobec Zdrowia i Prawa" 

Z siedzibą w Gorzowie, przy ul.30 Stycznia 12/4

  Grzegorz Tylicki- Prezes Stowarzyszenia

Tel. 571 270 526

 

...W sobotę powitamy 1-szych naszych 50-ciu gości nieodpłatnymi numerami miesięcznika "Optymalni".

Ilośc egzemplaży jest ograniczona. Zapraszamy.

Na codzień dzielimy się swoją wiedzą w naszej siedzibie w Gorzowie, przy ul. 30 Stycznia 12/4. Porad udzielamy w ramach wolontariatu- nieodpłatmie.

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda