Polecamy

Co słychać?

Absolutorium dla powiatu

WIEŚCI ZE STAROSTWA » Absolutorium dla powiatu

2015-07-01 13:26

30 czerwca 2015 r. w Kostrzynie nad Odrą odbyła się VIII Sesja Rady powiatu gorzowskiego. Do Kostrzyńskiego Centrum Wspierania Biznesu przybyła starosta gorzowski Małgorzata Domagała, wicestarosta Marcin Cyganiak, radni powiatowi wraz z zarządem powiatu, a także szef spółki Nowy Szpital w Kostrzynie. Obecny był prezydent Kostrzyna, pojawiłi się też zainteresowani sesją mieszkańcy.

Głównym punktem obrad było głosowanie rady powiatu w sprawie przyjęcia sprawozdania finansowego oraz w sprawie sprawozdania z wykonania budżetu powiatu gorzowskiego za 2014 rok. Radni przyjęli obydwa sprawozdania i jednomyślnie udzielili zarządowi powiatu absolutorium.

W kolejnych punktach sesji radni powiatu zatwierdzili roczne sprawozdanie Szpitala w Kostrzynie nad Odrą w Likwidacji za 2014 r. Wysłuchali także informacji na temat działalności spółki Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą w minionym roku wraz z założeniami na rok 2015 r.

Na koniec sesji przewodniczący rady powiatu przekazał wszystkim radnym „legitymacje radnego”.

 

Michał Woźniak

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda