Polecamy

Co słychać?

DOŻYNKI GMINNE W LUBISZYNIE

Kategorie » Gmina Lubiszyn » DOŻYNKI GMINNE W LUBISZYNIE

2014-08-19 19:15

W ubiegłą niedziele, 17 sierpnia mieszkańcy gminy Lubiszyn (i nie tylko) tłumnie przybyli na II Lubuskie Miodobranie - Dożynki Gminne w Lubiszynie.  To druga edycja imprezy, która staje się pomału marką Lubiszyna i okolicznych sołectw, które słyną z produkcji wybornego miodu. Na dożynkach nie zabrakło niczego. Był napitek i jadło, konkursy, śpiew ludowy i zabawy a koncert Czerwonych Gitar przyciągnął wielu Gorzowian.

Na festynie swoje stoiska zorganizowała Gmina Lubiszyn, oraz sołectwa: Lubiszyn, Baczyna, Wysoka, Tarnów, Lubno, Staw a także Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Nadleśnictwo Bogdaniec, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiszynie i wiele innych.

Zapraszamy na wideo relację z festynu.

 

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
 

Komentarze

logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda