Polecamy

Co słychać?

Drugi numer biuletynu już dostępny

WIEŚCI ZE STAROSTWA » Drugi numer biuletynu już dostępny

2015-06-30 10:07

Ukazał się kolejny numer bezpłatnego biuletynu informacyjnego Starostwa Powiatowego w Gorzowie. W drugim wydaniu kwartalnika "Wiadomości Samorządowe" przeczytamy między innymi o zbliżających się Dożynkach Powiatowych zaplanowanych na 30 sierpnia w Santocznie.

W nowym numerze dowiemy się też o tym, kto może dostać dofinansowanie na szkolenia z Powiatowego Urzędu Pracy oraz przeczytamy relację z majowej imprezy "Powiatowe Smaki 2015", która odbyła się na gorzowskim bulwarze. W numerze ukazała się także rozmowa z Arturem Malcem - prezesem Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Wiadomości Samorządowe prezentują ciekawe informacje z gmin powiatu gorzowskiego oraz przybliżają pracę Starostwa Powiatowego i jednostek organizacyjnych podległych powiatowi gorzowskiemu.

Wiadomości Samorządowe dostępne są w wielu punktach na terenie miasta Gorzowa - m.in w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Pankiewicza 5-7. Gazetka jest także rozprowadzana po wszystkich gminach powiatu gorzowskiego.

 

Michał Woźniak

 

 

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
 

Komentarze

logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda