Polecamy

Co słychać?

Dzień Dziecka na sportowo

Aktualności » Dzień Dziecka na sportowo

2016-06-02 08:18

Dzieci z gminy Bogdaniec świętowały Dzień Dziecka na sportowo, rywalizując podczas gminnej spartakiady przedszkolaków. W zawodach uczestniczyło około 200 podopiecznych okolicznych przedszkoli.

31 maja br. w hali sportowej Zespołu Szkół w Bogdańcu odbyła się III Gminna Spartakiada Przedszkolaków pod patronatem wójt gminy Bogdaniec Krystyny Pławskiej. Podopieczni gminnych przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych szkół podstawowych z terenu gminy Bogdaniec, spędzili czas na wspólnej zabawie.

Spartakiadę przygotował Zespół Szkół w Bogdańcu oraz  Gminne Przedszkole w Bogdańcu. Impreza była świetną okazją do integracji maluchów z całej gminy. Zawodom kibicowała kadra wychowawcza i nauczyciele.

Wśród przedszkoli biorących udział w zawodach byli także podopieczni Gminnego Publicznego Przedszkola w Jeninie, których 1 czerwca odwiedził wicestarosta Marcin Cyganiak. Obecnie przedszkole bierze udział w akcji "Podwórko Nivea" - marzeniem dzieci jest nowy plac zabaw. Placówka jest na pierwszym miejscu rankingu w powiecie gorzowskim i obecnie na 61. miejscu w Polsce. W skali kraju w ramach akcji powstanie 40 placów zabaw. Głosować na przedszkole w Jeninie można na stronie www.nivea.pl do 30 czerwca.

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda