Polecamy

Co słychać?

Festiwal piosenki w Bogdańcu

Kategorie » Gmina Bogdaniec » Festiwal piosenki w Bogdańcu

2015-05-27 13:57

Zespół Szkół w Bogdańcu zaprasza chętnych do wzięcia udziału w V Powiatowym Festiwalu Piosenki Angielskiej i Niemieckiej, który odbędzie się w sobotę 13 czerwca 2015 w hali sportowej Zespołu Szkół. Rozpoczęcie o godz. 12.00.

W konkursie mogą uczestniczyć soliści w kategorii szkół podstawowych (klasy IV-VI) oraz gimnazjum - maksymalnie do 2 osób z każdej szkoły.

Konkurs piosenki organizowany jest przez Dyrekcję, Nauczycieli Zespołu Szkół w Bogdańcu oraz Radę Rodziców i Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Bogdańcu. Patronat nad konkursem objął starosta powiatu gorzowskiego Małgorzata Domagała oraz wójt gm. Bogdaniec Krystyna Pławska. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 5 czerwca 2015 r. Lista uczestników zostanie podana do wiadomości do 8 czerwca 2015 r.

 

 

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda