Polecamy

Co słychać?

Gdzie jest Gollob z tamtych lat….?

Archiwum » Gdzie jest Gollob z tamtych lat….?

2014-07-19 22:47

Do trzech razy sztuka. Udało się w czwartek i było lepiej niż „eksperci” przewidywali. Oczywiście wszyscy zakładali super jazdę Tomka Golloba, ale skończyło się tak jak się kończyło najczęściej w tym sezonie.

Nawierzchnia toru nie była łatwa, o czym Tomasz Gollob przekonał się w swoim pierwszym biegu i po małej przepychance z Bartkiem Zmarzlakiem, powiedział pas, a następnie musiał go zastępować m. in. Oskar Fajfer. 

A Bartek ponownie nie ma kompletu. Przez kogo? Przez Przedpełskiego. Dwa razy z nim przegrał. Trochę szkoda, że to „tylko” Przedpełski. Bo gdyby to był Emil lub Ward, to łatwiej by to było znieść.

Podsumowując, Ward, Przedpełski i w porywach Emil, to za mało na „Stal”. A w „Stali” ładnie walczył Gapiński. Cztery jedynki zdobyte m.in. z Przedpełskim, Emilem i Miedzińskim mówią same za siebie. 

Panowie z Torunia, warto było ten mecz przekładać?

Pozostały jeszcze trzy mecze, min. 6 pkt. max 8, wystarczy, żeby przeskoczyć Zieloną Górę? Oni mają jeszcze Toruń i Tarnów. Pożyjemy, zobaczymy.  

 

Marek Jaroszewicz

 

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
 

Komentarze

logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda