Polecamy

Co słychać?

Nowa galeria handlowa w Gorzowie już na jesieni

Kategorie » Gorzów Wlkp. » Nowa galeria handlowa w Gorzowie już na jesieni

2015-07-10 08:04

Rozpoczynają się prace wykończeniowe Galerii Manhattan, która od 2011 roku  czekała na zakończenia budowy. Po zmianie właściciela obiektu i operatora galerii prace budowlane ruszyły do przodu. Przeprojektowany został także sam budynek.

Władysław Komarnicki, przewodniczący Rady Nadzorczej spółki Interbud West odpowiedzialnej za budowę Galerii Manhattan, zaprosił wczoraj mieszkańców Gorzowa na otwarcie nowego centrum zakupowo-rekreacyjnego. Otwarcie galerii planowane jest na przełomie września i października 2015 roku.

W Galerii Manhattan przy ul. Kombatantów mieścić się będzie 60 sklepów, 5 salowe kino 3D oraz parking na 300 samochodów. Wśród najemców galerii znajdą się takie marki jak Cinema 3D, Piotr i Paweł, Rossman czy CCC. Zatrudnienie w obiekcie znajdzie ok. 200 osób. Galeria ma być rodzinna, ekologiczna i nowoczesna.

Inwestorem i deweloperem obiektu jest spółka Galeria Piast z Poznania, której 100 % udziałów przejął Interbud West. Nowym właścicielem i operatorem obiektu jest Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe „INTERBUD WEST”.

 

Michał Woźniak

  

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
 

Komentarze

logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda