Polecamy

Co słychać?

Nowe boisko dla "Róży" Różanki

Kategorie » Gmina Kłodawa » Nowe boisko dla "Róży" Różanki

2014-07-21 23:14

Otwarcie zmodernizowanego boiska sportowego w Różankach dzięki środkom pomocowym UE, to dowód na to, że zaangażowanie radnych, dobrze napisany wniosek unijny oraz odrobina szczęścia dają oczekiwany efekt.

Koszt modernizacji obiektu to łącznie 282 tys. zł. Dofinansowanie projektu ze środków unijnych wyniosło 240 tys. zł. a resztę kosztów modernizacji (42 tys. zł) pokryła Gmina Kłodawa.

Za tę kwotę udało się wybudować nowe trybuny dla kibiców (w miejsce starych ławek), nowe bramki oraz nową nawierzchnię z komputerowym systemem nawadniania.  Dzięki temu boisko spełnia normy do przeprowadzenia piłkarskich rozgrywek 4-ligowych.

Organizatorem uroczystości otwarcia boiska była wójt gminy Kłodawa - Pani Anna Mołodciak oraz zarząd WKS "RÓŻA" RÓŻANKI, reprezentowany w osobie Prezesa klubu, Pana Wiesława Motyka. We wsi gościł tego dnia także wicemarszałek Województwa Lubuskiego, Pan Maciej Szykuła. Po części oficjalnej odbył się piknik sportowy z muzyką na żywo, tańcami, konkursami i poczęstunkiem.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z otwarcia nowego obiektu.

 

 

S. C.

 

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
 

Komentarze

logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda