Polecamy

Co słychać?

Partia na miarę XXI wieku

Archiwum » Partia na miarę XXI wieku

2014-07-18 12:03

W naszym życiu codziennym na niemal każdym kroku towarzyszy nam technologia, choćby taki smartfon, który i służy do komunikacji ale też np. do płacenia za zakupy czy robienia przelewów. Dzisiaj wszystko trwa krócej i łatwiej i tak powinno być w polityce...

Platforma Obywatelska jako pierwsza partia przeprowadziła wybór przewodniczącego za pomocą Internetu. To cenna inicjatywa, która w czasach społeczeństwa informacyjnego i demokracji bezpośredniej powinna być koniecznością.

Ważne aby PO poszła za ciosem i wybory wewnętrzne na niższych szczeblach (region, powiat, koło) przeprowadzać w podobny sposób jak wybór przewodniczącego partii. Uważam, że za kilka lat takie wybory będą normalnością, wygra ten kto będzie lepiej posługiwał się informacją, internetem ale też będzie potrafił przekonać większość członków swojej partii. 

 

M. Wasilewski

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
 

Komentarze

logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda