Polecamy

Co słychać?

Plac zabaw może trafić do przedszkola w Jeninie

Aktualności » Plac zabaw może trafić do przedszkola w Jeninie

2016-06-02 09:11

"Podwórko Nivea 2016" to ogólnopolska akcja tworzenia placów zabaw w miejscach, gdzie wspólnie spędzają czas rodziny z dziećmi. Powstanie takiego rodzinnego miejsca zabaw zależy od liczby otrzymanych głosów przez internautów. 

Jednym z uczestników akcji "Podwórko Nivea 2016" jest Gminne Przedszkole Publiczne w Jeninie, które odwiedził 1 czerwca wicestarosta powiatu gorzowskiego Marcin Cyganiak. W ostatnim czasie placówka wspólnymi siłami rodziców, opiekunów i przyjaciół przedszkola została odnowiona. Teraz marzeniem dzieci jest nowy, bezpieczny plac zabaw. 

W skali kraju w ramach akcji powstanie 40 nowych placów zabaw. W rankingu konkursu przedszkole jest na pierwszym miejscu w powiecie gorzowskim i obecnie na 61. miejscu w Polsce.  To czy znajdą się w grupie 40-stu szczęśliwych zwycięzców zależy od mobilizacji mieszkańców powiatu gorzowskiego.

Głosować na przedszkole w Jeninie można na stronie www.nivea.pl do 30 czerwca.

 

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda