Polecamy

Co słychać?

Powiat Gorzowski na zdjęciach

WIEŚCI ZE STAROSTWA » Powiat Gorzowski na zdjęciach

2015-08-07 13:35

Kolejna inicjatywa konkursowa dla pasjonatów fotografii przyrodniczej.  Amatorzy i zawodowcy, starsi i młodsi, będą mogli wykazać się w konkursie fotograficznym organizowanym przez starostę gorzowskiego  - „Powiat gorzowski, natura – ekologia – przyroda”.

Konkurs ma charakter otwarty. Późną jesienią zobaczymy prace, których tematem przewodnim będzie natura, ekologia i przyroda w naszym gorzowskim powiecie. Jury wybierze najlepsze z nich 20 listopada br.

Uczestnicy konkursu mogą przesłać maksymalnie 3 zdjęcia JPG  o wielkości do 10 MB. Należy  je  nadsyłać do 31 października br., w formie mailowej lub pocztą tradycyjną na nośnikach CD na adres starostwa gorzowskiego.

Celem konkursu jest promowanie postaw proekologicznych wśród mieszkańców powiatu gorzowskiego, oraz promocja walorów przyrodniczo - krajobrazowych poprzez fotografię.

Na najlepsze zdjęcia czekają bony pieniężne do zrealizowania w sklepie fotograficznym.

 

M.W

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
 

Komentarze

logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda