Polecamy

Co słychać?

Powiatowy Dzień Rodziny - Jenin

Aktualności » Powiatowy Dzień Rodziny - Jenin

2017-06-07 17:38

Rodzinne spotkanie przy jenińskiej sali (03.06.17r.) odbyło się w wyśmienitej atmosferze. W opinii organizatorów (Stowarzyszenie Nasze Kąty, Gminne Przedszkola Publiczne w Jeniniei w Bogdańcu, sołectwo Jenin) frekwencja przekroczyła najśmielsze oczekiwania.

Natomiast uśmiechy odbiorców, zarówno tych dużych, jak i małych, były odpowiedzią samą w sobie. Pogoda dopisała, chociaż przez chwilę postraszyła. Spadło zaledwie kilka kropel deszczu, których niemal nikt nie zauważył. Swoją obecnością zaszczycili nas mieszkańcy, ale i dwie szczególne  panie -p. Małgorzta Domagała (Starosta Powiatu Gorzowskiego) i p. Krystyna Pławska (Wójt Gminy Bogdaniec). Chyba im się podobało, gdyż nie tylko spotkanie otwierały, ale i na zakończenie przyjechały.

"Powiatowy Dzień Rodziny" nie tylko integrował najbliższych, ale też  upłynął sportowo i kolorowo. Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego (środki pozyskane w toku oferty konkursowej), a także Gminy Bogdaniec było możliwe obdarowanie dzieci wyjątkowymi prezentami – nagrodami. W ofercie, dzięki inicjatywie wielu osób, znajdowały się m.in.: zjeżdżalnia dmuchana, malowanie twarzy, konkursy sportowe. Mieliśmy także gości, którzy uświetnili program. Byli to: strażacy (OSP Bogdaniec), w-ce starosta p. Marcin Cyganiak, który zaprosił  ratowników medycznych i lekarza diabetologa.

Wysłuchaliśmy młodych talentów, a także obejrzeliśmy pokaz sztuk walki, który wraz z dziećmi przygotowała Kamila Przysiężniak (wicemistrzyni świata). W między czasie można było posilić się. Przygotowano smaczną zupę i pajdę chleba. Z kolei na słodko były ciasto i wata cukrowa. Całość wspierała grupa wolontariuszy bogdanieckiego gimnazjum pod okiem opiekuna p. Edyty Kiełpińskiej. Z kolei koordynacja była w rękach wskazanych wyżej organizatorów.

Oj działo się, działo... A wszystko to za sprawą wielu zaangażowanych członków naszej społeczności lokalnej. Dlatego w tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim wymienionym, ale też mieszkańcom, którzy tak licznie przybyli i świetnie się bawili. A zatem, z podziękowaniem za dotychczasowe i z nadzieją na przyszłe...

                                                                                      

                                                                                        w imieniu organizatorów:

                                                                                        Marta Sprengel-Pieczyńska

                                                                                        Prezes Stowarzyszenia Nasze Kąty

 

  
  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda