Polecamy

Co słychać?

Przetarg na wywóz śmieci unieważniony

Kategorie » Powiat Gorzowski » Przetarg na wywóz śmieci unieważniony

2015-06-10 09:44

Przetarg na wywóz odpadów z podgorzowskich gmin został unieważniony. Powodem tego było przekroczenie zaplanowanej kwoty na wykonanie zadania o około milion złotych.

Zarząd Związku Celowego Gmin MG-6 zaplanował na realizację usługi kwotę w wysokości 6600 tyś zł brutto, natomiast najniższa oferta, która została złożona wynosiła blisko 7600 tyś. Kolejny przetarg zostanie przeprowadzony w nadchodzących tygodniach. Do tego momentu usługę tę realizował będzie dotychczasowy wykonawca na tych samych zasadach, które obowiązywały do tej pory.

Mam nadzieję, że tym razem uda się wyłonić wykonawcę, którego oferta nie będzie przekraczała zaplanowanej kwoty. W innym przypadku prawdopodobnie kwota ta będzie podniesiona, co będzie skutkowało kolejnymi podwyżkami cen za wywóz nieczystości.

Namawiam mieszkańców Gorzowa i podgorzowskich gmin do odwiedzenia internetowych stron innych gmin i porównanie stawek za wywóz śmieci.

KS

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda