Polecamy

Co słychać?

Reżyser: Pogoda

Archiwum » Reżyser: Pogoda

2014-07-04 22:56

Po raz pierwszy w tym sezonie pogoda była reżyserem kolejki. Z czterech zaplanowanych spotkań odbyło się tylko jedno. Trzy musiały zostać przełożone.

Leszno z Gdańskiem i Wrocław z Zieloną Góra dogadali się wcześniej. Gorzów z Toruniem potrzebowali pierwszych kropel deszczu na 2 godziny przed meczem, by zdecydować o przełożeniu spotkania (a raczej zrobił to za nich sędzia). Zmora wcześniej wystąpił z propozycją zmiany terminu ale ludzie Karkosika przyjechali do Gorzowa w piątek, spojrzeli  w niebo i stwierdzili autorytatywnie, że w niedziele o godz. 19.00 deszczu nie będzie. Niech zawodnicy przyjeżdżają, ludzie przychodzą… Nic dodać, nic ująć. Chociaż dziwię się Toruniowi, bo 13 może już być zdrowy Holder.

Ale nie ma tego złego…. Przynajmniej była okazja spokojnie obejrzeć siatkówkę (Polska przegrała z Iranem) i mecz Holandii z Meksykiem – warto było !!!

Patrząc na prognozy długoterminowe, a nie w niebo, to boję się że mogą być problemy z odjechaniem tego meczu, nie chcę krakać, ale…

Powoli kończy się Brazylia, ale od poniedziałku startuje Tour de France. Pustki nie będzie… 

 

 

Marek Jaroszewicz

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
 

Komentarze

logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda