Polecamy

Co słychać?

Rozrywka dla dzieci w Wawrowie

Kategorie » Gmina Santok » Rozrywka dla dzieci w Wawrowie

2015-06-02 07:00

W niedziele 31 maja, w podgorzowskim Wawrowie (gm. Santok) odbył się festyn sołecki z okazji Dnia Dziecka. Na stadion żużlowy przybyli najmłodsi mieszkańcy miejscowości z opiekunami. 

Organizatorem imprezy była Rada Sołecka z Wawrowa oraz proboszcz miejscowej  Parafii pw. św. Józefa Rzemieślnika, ks.  Andrzej Kołodziejczyk.

Pokazy tańca artystycznego (zespół Mirage), strzelanie z łuku sportowego, przejażdżka luksusowym motocyklem czy quadem,  to tylko niektóre atrakcje jakie czekały tego dnia na milusińskich. Choć korzystali z nich także dorośli...

Tego dnia mieszkańcy Wawrowa mogli zasiąść przy jednym stole z wójtem gminy Santok Józefem Ludniewskim  i spróbować potraw kuchni polowej oraz wybornych ciast.

Na niedzielnym festynie nie mogło zabraknąć radnego Powiatu Gorzowskiego Mariusza Śpiewanka, mieszkańca gminy Santok i przyjaciela Wawrowa, który od wielu lat wspiera finansowo miejscowe imprezy plenerowe oraz angażuje się w pomoc osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej. To dzięki charytatywnej działalności Pana Śpiewanka, ubodzy mieszkańcy Wawrowa otrzymali w maju sporą dostawę artykułów żywnościowych, których rozprowadzeniem zająła się sołtys Wawrowa, Krystyna Rajczyk.

Po frekwencji niedzielnego festynu widać, że jest potrzeba organizacji podobnych imprez, a mieszkańcy najlepiej odpoczywają razem na świeżym powietrzu.

 

Michał Woźniak

 

 

 

 

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
 

Komentarze

logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda