Polecamy

Co słychać?

Spotkanie Integracyjne w Tarnowie

Kategorie » Gmina Lubiszyn » Spotkanie Integracyjne w Tarnowie

2015-06-15 08:00

Na terenie sołectwa Tarnów (gm. Lubiszyn) w minioną sobotę odbyło się spotkanie integracyjne społeczności lokalnej. Festyn miał na celu integrację osób niepełnosprawnych mieszkających w gminie z resztą społeczności. Organizatorem spotkania był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiszynie.

Inicjatywę pomocy niepełnosprawnym wsparł Urząd Gminy Lubiszyn, który angażuje się w rozwiązanie problemu wykluczenia społecznego tych osób. Gmina zauważa, iż problem niepełnosprawności dotyka wielu jej mieszkańców. Dzięki pobobnym inicjatywom, jak ta w Tarnowie, można problem rozwiązać i przywrócić niepełnosprawnych społeczeństwu.

Na festynie obecni byli Wójt Gminy Lubiszyn Artur Terlecki, Wicestarosta Gorzowski Marcin Cyganiak oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Daniel Olejniczak.

 

Michał Woźniak

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
 

Komentarze

logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda