Polecamy

Co słychać?

Tęczowe Nutki w Bogdańcu

Kategorie » Gmina Bogdaniec » Tęczowe Nutki w Bogdańcu

2015-06-16 08:14

Już po raz piąty mogliśmy wysłuchać angielskich i niemieckich piosenek w ramach Festiwalu "Tęczowa Nutka", który odbył się w minioną sobotę w Zespole Szkół w Bogdańcu. W tegorocznej edycji zaprezentowało się aż 33 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu gorzowskiego.

Patronat nad festiwalem objęła Wójt Gminy Bogdaniec Krystyna Pławska oraz Starosta Gorzowski Małgorzata Domagała. Wykonawcom kibicował Wicestarosta Gorzowski Marcin Cyganiak.

Wykonawców oceniało jury w składzie: Pani Agnieszka Kliszczyk- muzyk, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, Pan Mirosław Kwiatkowski- konsultant ds. języka angielskiego Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp, oraz Pani Małgorzata Reks -Dyrektor Zespołu Szkół w Bogdańcu.

I miejsce w konkursie w kategorii szkół podstawowych zajęła Klaudia Chwirot. W kategorii gimnazjum I miejsce otrzymała Sandra Malec. Grand Prix festiwalu wywalczyła Julia Bury. Nagrodę publiczności w kategorii gimnazjum otrzymała Paula Stefańska.

13 czerwca był dla Zespołu Szkół także dniem otwartym dla zwiedzających. Z tej okazji na dziedzińcu szkoły odbył się piknik rodzinny połączony z występami artystycznymi uczniów, grillem i muzyką.

Michał Woźniak

 

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
 

Komentarze

logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda