Polecamy

Co słychać?

VII sesja Rady Powiatu Gorzowskiego

WIEŚCI ZE STAROSTWA » VII sesja Rady Powiatu Gorzowskiego

2015-05-07 15:01

7 maja br. odbyła się VII sesja Rady Powiatu Gorzowskiego.  Obejmowała ona dwa projekty uchwał, które radni przyjęli jednogłośnie.

Pierwsze głosowanie dotyczyło projektu uchwały ws. przyjęcia Programu Postępowania Ostrożnościowego dla Powiatu Gorzowskiego na lata 2015-2044.

W kolejnym punkcie obrad radni przyjęli projekt uchwały ws. uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej dla Powiatu Gorzowskiego na lata 2015-2040. 

Program Postępowania Ostrożnościowego dla Powiatu Gorzowskiego to wymóg Regionalnej Izby Obrachunkej. Przez następne lata aż do 2044 roku, finanse powiatu gorzowskiego będą poddane ścisłej kontroli RIO. Ma to zabezpieczyć spłatę zaciągniętej pożyczki z ministerstwa finansów, o którą ubiega się Powiat Gorzowski. 

M.W.

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
 

Komentarze

logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda