Polecamy

Co słychać?

W Jeninie promują rodzinę na festynie rodzinnym

Kategorie » Gmina Bogdaniec » W Jeninie promują rodzinę na festynie rodzinnym

2015-05-26 07:28

Ideą "Festynu Rodzinnego", który odbył się w Jeninie w minioną sobotę była  promocja rodziny i spędzania wolnego czasu z dziećmi, najlepiej  na świeżym powietrzu. Festyn cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców Jenina i sąsiednich miejscowości.  

Impreza plenerowa została zorganizowana przez Radę Rodziców Gminnego Przedszkola Publicznego w Jeninie i sołectwo Jenina. Imprezę wsparło organizacyjnie Stowarzyszenie "Nasze Kąty", promujące aktywizację mieszkańców Jenina i gminy Bogdaniec.

"W obecnych sytuacji społecznej rodzice nie mają czasu dla swoich dzieci, gonią za pracą, są zmęczeni, szukają innych form zapewnienia rozrywki dzieciom np. komputer, telewizor... To jednak nie zastąpi nigdy bliskości rodziców i nie zapewni rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci" - opowiada dyrektor Gminnego Przedszkola Publicznego w Jeninie Ewa Drozd.

Podczas imprezy odbyły się konkurencje zręcznościowe, zabawy, wystawa prac plastycznych i malowanie buziek. Były także smakołyki - ciasta, kiełbasa z grilla i wata cukrowa. Nie zabrakło atrakcji w postaci trzech wozów Ochotniczej Straży Pożarnej z Bogdańca.  

Maluchy świetnie się bawiły, rodzice również...

Festyn przy sali sołeckiej odwiedziła także starosta gorzowski Małgorzata Domagała oraz wicestarosta Marcin Cyganiak.

 

 

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
 

Komentarze

logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda