Polecamy

Co słychać?

Znaki drogowe znamy...

Kategorie » Gorzów Wlkp. » Znaki drogowe znamy...

2015-06-01 07:01

Organizatorami Spartakiady Sportowej Przedszkoli Miejskich w Gorzowie Wlkp. są Przedszkola Miejskie nr 3, 16, 17, 25, 30, 32. Impreza organizowana jest cyklicznie od 2001 roku. Głównym celem zawodów jest zachęcenie dzieci do rozwijania sprawności ruchowej oraz zdrowej i sportowej rywalizacji.

"W tegorocznej imprezie udział wzięło 27 Przedszkoli Miejskich. Każde Przedszkole wystawiło 6 osobowy zespół - w sumie w zawodach  udział wzięło około 230 dzieci, 5 i 6 letnich" - opowiada Anna Drewnowska-Frątczak, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 16 w Gorzowie.

Tegoroczna XI Spartakiada Przedszkoli Miejskich w Gorzowie Wlkp. zorganizowana została pod hasłem „Znaki drogowe znamy, o bezpieczeństwo dbamy”. Zawody pozwoliły najmłodszym na utrwalenie wiadomości o tym jak poprawnie i bezpiecznie poruszać się po drogach. W organizacji imprezy wziął udział Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie Wlkp., który bardzo chętnie i z dużym zaangażowaniem przyczynił się do jakości przygotowywanej imprezy.

Konkurencje ruchowe  cechowały się  dużym urozmaiceniem. W XI edycji zawodów odbyło się 6 konkurencji. „Pan samochodzik”, „Miejskie zebry”, Eurotunel, Rowerowy slalom, Gorzowskie ronda, Puzzle „112”, FINAŁ.

 

Michał Woźniak

 

 

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
 

Komentarze

logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda