Polecamy

Co słychać?

Związek Młodzieży Wiejskiej zaprasza na piknik

Kategorie » Powiat międzyrzecki » Związek Młodzieży Wiejskiej zaprasza na piknik

2015-08-07 14:53

W sobotę 8 sierpnia w Murzynowie w powiecie międzyrzeckim, odbędzie się „Święto Warty” . Ta cykliczna impreza organizowana przez Związek Młodzieży Wiejskiej Województwa Lubuskiego oferuje kilka ciekawych atrakcji.

Impreza startuje już o 7.00 rano. Nad brzegiem Warty odbędą  się zawody wędkarskie o puchar wicewojewody lubuskiego. Najbardziej widowiskowym konkursem będzie oczywiście przeciąganie  liny przez rzekę oraz zawody pilarzy.

W trakcie imprezy  będzie można wziąć udział w rejsach po Warcie lub zamienić się w paintballowego strzelca w tzw. miasteczku paintballowym. Możliwe będą także degustacje potraw regionalnych oraz skosztowanie konkursowej smażonej ryby z Warty. Wieczorem zaprezentują się  zespoły i kabarety a na koniec na najbardziej wytrwałych czeka zabawa taneczna.

Podczas festynu obecna młodzież weźmie udział w panelach dyskusyjnych z politykami oraz lokalnymi działaczami społecznymi w ramach tzw. dialogu usystematyzowanego.

Patronat honorowy nad imprezą objął m.in Powiat Gorzowski, który będzie reprezentowany przez wicestarostę gorzowskiego Marcina Cyganiaka.

 

 

 

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
logo_kurier_gorzowski.png

                 

       Od autorów blogu:

 

       Założyliśmy blog wielu autorów - "Kurier Gorzowski" - aby za jego pośrednictwem, niejako w charakterze "kuriera" przekazywać Państwu istotne informacje z obszaru gmin powiatu gorzowskiego i sąsiednich powiatów. Liczymy również na Państwa pomoc w pozyskiwaniu ciekawych informacji z naszego regionu i zachęcamy do komentowania wpisów na naszym blogu.

                                                                                                                                                                                                                    autorzy Kuriera Gorzowskiego

info@kuriergorzowski.pl

W krzywym zwierciadle
Czy Gorzów powinien być "Wielkopolski" ?
Sonda